Manager komunikacji organicznej

Codzienny kontakt z odbiorcami

Utrzymanie stałego kontaktu z odbiorcami, budowanie zaangażowania, zaufania i pozytywnego wizerunku marki to ogromnie ważne, lecz czasochłonne zadania. Na szczęście możesz je delegować! Pakiet miesięcznej opieki zawiera:

cena: 2400 zł netto

Strona lądowania

Skuteczna sprzedaż produktu

Dobrze zaprojektowana strona lądowania to bezcenny element kampanii sprzedażowej. To właśnie na tę stronę kierujesz cały ruch organiczny, newsletterowy i płatny. To tu klient dowiaduje się najwięcej o produkcie lub usłudze, poznaje korzyści i decyduje, czy to coś dla niego. Stworzenie strony lądowania zawiera:

cena: od 1000 zł netto

Squeeze page

Rozbuduj swój newsletter

Squeeze page to szczególny rodzaj strony lądowania. Jej celem jest pozyskiwanie kontaktów e-mail do Twojej bazy newsletterowej. Aby zwiększyć poziom konwersji, zwykle do takiej strony dodaje się mały prezent w postaci darmowego materiału (tzw. freebie), kodu rabatowego, krótkiego szkolenia etc. Wybierając tę usługę otrzymujesz:

cena: od 800 zł netto

Wydarzenia na żywo

Pełna obsługa webinaru

Chcesz zorganizować darmowe szkolenie online (webinar sprzedażowy), ale niekoniecznie chcesz zajmować się technicznymi aspektami? 

Spokojnie – masz mnie. 🙂 Zajmę się obsługą takiego wydarzenia, a jedynym Twoim zadaniem będzie pojawić się o określonej godzinie i je poprowadzić. Ta usługa obejmuje:

cena: od 1800 zł netto

Strona internetowa

Twoje miejsce w sieci

Potrzebujesz strony internetowej, na której zaprezentujesz siebie, swoją markę, ofertę, produkty lub usługi, a także stworzysz blog, który będzie pracował na pozycję Twojej strony w wyszukiwarce? Działajmy! Przygotuję dla Ciebie profesjonalną i łatwą w obsłudze stronę na silniku WordPress z użyciem buildera stron ElementorPro.

cena: od 2500 zł netto