Skuteczna strona lądowania

Zapisz się na listę osób zainteresowanych e-bookiem, aby nie ominęły Cię żadne informacje o nadchodzącej premierze.

Masz problem ze swoją stroną lądowania?

Jeśli odpowiedziałaś „TAK” na którykolwiek z powyższych podpunktów, to ten e-book jest dla Ciebie!

Co znajdziesz w e-booku?

Wstęp pełen podstaw

Zawarłam tam słowniczek różnych pojęć, a także wytłumaczyłam, czym jest strona lądowania, jakie mogą być jej rodzaje i funkcje. Zależało mi, by e-book był zrozumiały dla każdego. Nieważne, czy dopiero zaczynasz, czy masz za sobą postawienie kilku takich stron.

Jak opisać produkt lub usługę?

W tym rozdziale znajdziesz mnóstwo informacji o tym, jak ciekawie opisać produkt lub usługę. Przejdziemy wspólnie przez proces tworzenia mapy wiedzy o produkcie i kliencie. Powiem, jak przekształcać cechy na korzyści i jak konstruować komunikaty na landingu.

Jak stworzyć projekt graficzny?

Tutaj wytłumaczę Ci, co charakteryzuje dobry projekt graficzny. Dam Ci też kilka ogólnych wskazówek dotyczących projektowania stron lądowania, a także opowiem o najczęściej popełnianych błędach.

Wdrożenie

Podpowiem Ci, jak wdrożyć stronę lądowania, aby było to optymalne dla Ciebie i Twojego biznesu. Odpowiesz sobie na pytanie, czy zrobić to samodzielnie, czy też z czyjąś pomocą i jakie środowisko pracy wybrać. Powiem też co nieco o integracjach.

Co robić, kiedy nic się nie dzieje?

Twoja strona lądowania nie konwertuje tak, jak powinna? To się zdarza. Powiem Ci, jak reagować, co sprawdzać i gdzie szukać przyczyny takich sytuacji, by móc je naprawić.

Zakończenie i karty pracy

E-book jest nastawiony na przejście przez konkretny proces i zadania, dzięki którym realnie, samodzielnie zaprojektujesz stronę lądowania. Po wypełnieniu kart pracy będziesz mieć głowę pełną pomysłów nie tylko na świetny landing, ale o wiele więcej...

Kiedy spodziewać się premiery?

Obecnie premiera e-booka planowana jest na marzec 2023 roku.