Hej! Cieszę się, że jesteś! 🙂

Miło mi, że przeglądasz tę zakładkę, bo to oznacza, że chcesz dowiedzieć się o mnie czegoś więcej. Mam na imię Aneta, jestem multipotencjonalistką, wspieram biznesy online i uwielbiam, kiedy „się dzieje”. 🙂

Jestem managerką projektów, projektantką, copywriterką, graficzką, składaczką i marketingowcem w jednym. Świetnie odnajduję się we współpracy z twórcami i edukatorami, którzy budują marketing poprzez edukowanie swojej społeczności.

Dzięki temu, że wciąż zdobywam i testuję wiedzę z przeróżnych obszarów związanych z prowadzeniem biznesu online, jestem w stanie patrzeć na wiele problemów z lotu ptaka i znajdować oryginalne rozwiązania, które łączą najlepsze praktyki z różnych dziedzin. 

Nie wyobrażam sobie współpracy bez pozytywnej relacji i poczucia, że wspólnie pracujemy nad czymś absolutnie fenomenalnym. Każde moje działanie dla klientów podyktowane jest myślą, że mam pomagać, wspierać, sprawiać, że coś działa lepiej. 

Bycie w procesie twórczym sprawia mi ogromną radość. Nie mogę się doczekać, kiedy wspólnie coś stworzymy – dla biznesu, dla siebie lub dla kogoś. 🙂 Działajmy!