Stworzenie kursu online

Edukuj i buduj pozycję eksperta

Już od jakiegoś czasu myślisz o stworzeniu kursu online, ale wciąż nie masz na to czasu? Blokuje Cię proces przygotowania, opracowania materiałów, zrobienia researchu i poskładania tego wszystkiego w logiczną całość? Chętnie zdejmę z Ciebie ten ciężar i sprawię, że kurs wreszcie ujrzy światło dzienne! Wybierając współpracę ze mną, przejdziemy wspólnie przez proces ustalania tematyki i zakresu kursu aż po umieszczenie treści na wybranej przez Ciebie platformie. Ta usługa zawiera:

wycena indywidualna

Napisanie e-booka

Dziel się wiedzą w postaci książki

E-booki stają się coraz bardziej popularne ze względu na łatwy proces ich wydania. Nie trzeba martwić się kosztami druku, magazynowania czy wysyłki. Klient, który kupuje e-booka, po zaksięgowaniu płatności dostaje go w kilka minut na swoją skrzynkę pocztową. Nic dziwnego, że coraz więcej osób chce dzielić się wiedzą właśnie poprzez e-book. Ta usługa zawiera:

wycena indywidualna

Kampania marketingowa

Sprzedaj swój produkt

Masz już swój wymarzony produkt: kurs, e-book, warsztaty, konsultacje i przyszedł czas, by go sprzedać. Pomogę Ci zaplanować i przygotować kampanię marketingową bazującą na posiadanych przez Ciebie odbiorcach. Oto proces, przez który przejdziemy:

wycena indywidualna

Twój lead magnet

Zachcęć do zapisu na newsletter

Gdy potencjalny klient zostawia u Ciebie swój adres e-mail, tym samym okazuje swoje zainteresowanie tym, co tworzysz i przekazujesz. Czytanie i otwieranie e-maili to z kolei ogromny dowód zaufania z jego strony. Taka osoba nie tylko daje Ci dostęp do prywatnej skrzynki, ale też poświęca czas na przeczytanie Twoich treści.

Dlatego warto zaoferować jakiś bonus (tzw. lead magnet), który sprawi, że potencjalni klienci chętniej zapiszą się na Twoją listę. W tej usłudze otrzymasz:

wycena indywidualna