Copywriting

Teksty, które chce się czytać!

W Internecie, mediach społecznościowych, na afiszach, ulotkach, w instrukcjach i napisach na Netflixie – zewsząd otaczają nas słowa. Jako copywriter tworzę wiele różnych treści: artykuły blogowe, newslettery, treści na strony internetowe i strony lądowania, skrypty do filmów, animacji, teksty komiksów, wymyślam nazwy produktów i wiele innych.

Przed każdym tekstem stoi inny cel, inne zadanie. Dlatego do każdej wyceny podchodzę indywidualnie. Jeśli potrzebujesz wsparcia w tworzeniu treści skontaktuj się – uwielbiam pisać!

cena: od 40 zł netto/1000 zzs

Notatka wizualna

Wsparcie w uczeniu się

Notatka wizualna to graficzny zapis merytorycznej treści, skondensowany do najważniejszych myśli i wsparty schematycznymi rysunkami i ikonami, które ułatwiają zapamiętywanie dzięki budowaniu skojarzeń.

Notatkę można utworzyć np. z webinaru, szkolenia, prelekcji, podcastu, merytorycznego artykułu, fragmentu książki czy materiałów szkoleniowych (w tym kursu online).

Wszystkie notatki rysuję w programie Adobe Illustrator (grafika wektorowa), co pozwala później dowolnie je przetwarzać. Nadają się do udostępniania cyfrowego w formie PDF-ów, do druku w książkach czy też druku wielkoformatowego.

cena: od 350 zł netto

Skład e-booków i DTP

Wydaj swoją książkę

Chcesz wydać e-book lub przygotować książkę do druku? A może odświeżasz wygląd materiałów kursowych lub szkoleniowych i chcesz, by wyglądały profesjonalnie i spójnie z identyfikacją wizualną Twojej marki? 

Pracuję w programach z pakietu Adobe (InDesign, Illustrator, Photoshop), znam zasady edytorstwa i chętnie zajmę się składem Twojej publikacji. Wersję elektroniczną książki mogę przygotować w dwóch formatach – statycznym PDF-ie jak i dynamicznie wlewającym tekst formacie .epub/.mobi. Ty wybierasz!

wycena indywidualna